Home > Brands > Remote controls Sinudyne > Remote control for Sinudyne FUTURA28V4A
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Sinudyne FUTURA28V4A
Remote control for FUTURA28V4A
Reference: FUTURA28V4A
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 16:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Sinudyne
Some of the models that use this remote are
Sinudyne FUTURA 28 V 4 A
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.