Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung LE19A656A1D/XXU
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung LE19A656A1D/XXU
Remote control for LE19A656A1D/XXU
Reference: LE19A656A1D/XXU
Other names: LE19A656A1DXXU
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 14:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung LE 19 A 656 A 1D/XXU
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.