Home > Brands > Remote controls JVC > Remote control for JVC AV28F1PF
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for JVC AV28F1PF
Remote control for AV28F1PF
Reference: AV28F1PF
Available in stock
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: JVC
Remote controls JVC
Some of the models that use this remote are
JVC AV 28 F 1 PF
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.